Filma me titra shqip

Moonrise Kingdom (2012)

Year : 2012 Director : Wes Anderson Running Time : 94 min Genre : , ,
Movie review score
4/5

MOONRISE KINGDOM zhvillohet në brigjet e New England në verën e vitit 1965 dhe tregon historinë e dy dymbëdhjetë-vjeçar që bien në dashuri, ata nënshkruajnë një kontratë të fshehtë dhe drejtohen së bashku për në xhungël. Ndërsa autoritetet po përpiqen të për ti kapur ata, një stuhi vdekjeprurëse shpërthen duke kthyer komunitetin paqësor në këtë ishull në një katastrofë të vërtetë.

Shiko: Putlocker

Shkarko: TurboBit

Leave a Reply