Filma me titra shqip

Mud (2012)

Year : 2012 Director : Jeff Nichols Running Time : 130 Genre :
Movie review score
5/5

Dy djem të rinj njihen me një të arratisur në një ishull dhe bëjnë një pakt midis tyre në mënyrë që ky i fundit t’u shpëtoje një bande gjuetarësh të cilët duan të marrin hak për një vrasje që ky ka kryer.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
CELULAR
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO
VIDTO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
MOVREEL
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply