Filma me titra shqip

Nameless Gangster: Rules of the Time

Year : 2012 Director : Jong-bin Yun Running Time : 134 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një zyrtar i korruptuar doganor gjen një sasi të drogës ku arrin të bëhet një gangster vicioz dhe së bashku me ekipin e tij do të ketë partneritet më të fuqishëm të krimit në Busan.

Vlerësimi sipas IMDb 7.2/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Netu
Userfiles

Shkarko Filmin:

Uptobox
Filepup

Leave a Reply