Filma me titra shqip

Natalie (2010)

Year : 2010 Director : Kyung-Jung Ju Running Time : 90 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Filmi eshte i pershtatshem vetem per publik +18 (permban skena te theksuara erotike)

Nje mesues i famshem i artit te skulptures po krijon ne moster te veprave te tij, nje nder veprat e tij eshte edhe e famshmja dhe misteriozja Natali, statuja e nje gruaje nudo qe artisti e dashuronte 10 vjet me pare, statuje kjo qe artisti nuk do te donte ta shiste. Papritur ne ekspoziten e tij shfaqet ……

Natalie (2010)
People who have build a wall around themselves. A sculptor Jun-hyeok, an art critic Min-woo, and a modern dance student Mi-ran. A mystery melodrama about the love and secrets of the three people.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
GINBIG
FILEBOX
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply