Filma me titra shqip

Need for Speed (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Scott Waugh Running Time : 132 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Sapo del nga burgu, ku kishte hyrë për shkak se ja punon një ish-partner në një garë makinash ku vdes shoku i tij i ngushtë, ai arrin të marrë pjesë në një garë të madhe me synimin e vetëm për tu hakmarrë. Ish partneri i tij mëson për planet që ka ai në mendje dhe vendos si shpërblim makinën e tij 2 milionëshe për atë që do mundet t’a ndalojë…

Vlersimi sipas IMDb 7.1/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
VK

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uploaded

Leave a Reply