Filma me titra shqip

Neighbors (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Nicholas Stoller Running Time : 97 min Genre :
Movie review score
5/5

Kelli dhe Meku kanë zbritur në një lagje të qetë bashkë me fëmijën e tyre të porsalindur, ndërkohë vëllezëria Delta Psi bëhen komshinjtë e tyre në shtëpinë fqinje. Tedi është presidenti, i vëllazërisë Delta Psi ndërsa Piti është krahu i djathtë i tij, shumë shpejt ata pranuan miqësinë Kellit dhe Mekut kur u prezantuan si komshinjtë e tyre. Nate për nate, Mek i kërkon Tedit për të mos bërë zhurmë me festat e vëllazërisë… por s’bëjhej gjë. Të detyruar nga pagjumësia Mek dhe Kelli telefonuan policinë edhe pse i kishin premtuar Tedit se nuk do të bënin një gjë të tillë. Që nga ai moment gjërat kompikohen akoma më shumë për të gjithë…

Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
Youwatch

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

 

One Response so far.

  1. Arbnor says:

    kujdes linku sockshare permban Phishing and Malware

Leave a Reply