Filma me titra shqip

New World (2013)

Year : 2013 Director : Hoon-jung Park Running Time : 134 Genre :
Movie review score
5/5

Ky film paraqet konfliktin midis policisë dhe mafias nga këndveshtrimi i një polici të infiltruar.

SHIKO FILMIN

SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX

Leave a Reply