Filma me titra shqip

Night Train (2009)

Year : 2009 Director : Brian King Running Time : 83 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Dy Pasagjerë dhe shoferi zbulojnë se një person ka vdekur në kabinën e trenit të tyre. Ata përpiqen që të mbajnë për vete diamantët që kishte me vete personi i vdekur.

Night Train (2009)
Two Passengers and the conductor discover that a person has passed away on their Night Train cabin. They come across valuable diamonds on his person..

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
NOWVIDEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
RAPIDSHARE

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply