Filma me titra shqip

Night Train to Lisbon (2013)

Year : 2013 Director : Bille August Running Time : 111 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Raimund Gregorius, një profesor zviceran, braktis leksionet e tij dhe jetën e tij për të filluar një aventurë emocionuese që do ta çojë atë në një udhëtim në zemër të vetvetes.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
VIDTO
NOWVIDEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

Leave a Reply