Filma me titra shqip

Nightcrawler (2014) me titra shqip HD

Year : 2014 Director : Dan Gilroy Running Time : 117 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një njeri i papunë pasi ishte dëshmitar në një aksident rrugor i vjen në mendje një ide për t’u vetë punësuar. Blen një kamera dhe filmon situata urgjente për t’i shitur filmimet në një kanal televiziv. Por lakmia për të arritur majat, e çon atë deri në…

Vlerësimi sipas IMDb 8.1/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

One Response so far.

  1. Daver says:

    Ju pergezoj per kanalin tuaj por kame nje deshire a ka mundesi qe filmin TAKEN1 dhe dy te e postoni sepse vetem Taken 3 ka .Ju falkemnderit

Leave a Reply