Filma me titra shqip

Northmen – A Viking Saga (2014)

Year : 2015 Director : Claudio Fäh Running Time : 97 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Të grabitur nga vetë mbreti i tyre, një grup vikingësh arratisen nga fati tragjik në kërkim të një vendi më të sigurtë ku të mund të jetojnë të lirë. Pasi ndeshen në një betejë tepër të vështirë grupi zbarkon në brigjet skoceze, toka armike e banuar nga një mbret cinik dhe I paskrupullt bashkë me një ushtri mercenarësh të pamëshirshëm.

Vlerësimi sipas IMDb 5.3/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadhero

Leave a Reply