Filma me titra shqip

The November Man (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Roger Donaldson Running Time : 108 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Ish agjenti i CIA-s, Peter Devereaux thirret në një mision që shumë shpejt do të shndërrohet në një cështje personale. Por ky mision do të bëhet edhe më i ndërlikuar me përfshirjen e dy superfuqive, Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Rusisë.

Vleresimi sipas IMDb 6.5/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
Sockshare
Vidbux

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

 

One Response so far.

Leave a Reply