Filma me titra shqip

Now You See Me (2013)

Year : 2013 Director : Louis Leterrier Running Time : 115 Genre : ,
Movie review score
5/5

Një agjent i FBI-së dhe një detektive Interpoli vihen në ndjekje të një grupi iluzionistësh, të cilët vjedhin para nëpër banka gjatë performancës së tyre dhe shpërblejnë audiencen me to.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
VIDTO
STREAM
NOWVIDEO
YOUWATCH
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED
UPTOBOX

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply