Filma me titra shqip

Oblivion (2013)

Year : 2013 Director : Joseph Kosinski Running Time : 124 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një veteran caktohet për të nxjerrë resurset e mbetura të Tokës, shumë shpejt ai fillon të mendojë se çfarë di ai në lidhje me misionin dhe veten e tij.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
VIDTO
YOUWATCH
NOWVIDEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply