Filma me titra shqip

Olympus Has Fallen (2013)

Year : 2013 Director : Antoine Fuqua Running Time : 120 Genre : ,
Movie review score
5/5

Gjatë një sulmi terrorist në shtëpinë e bardhë truproja Mike Banning e gjen veten të bllokuar dhe në pamundësi për të shpëtuar Presidentin e SHBA-së. Duke përdorur njohuritë e tij, Mike punon me sigurinë kombëtare për të shpëtuar Presidentin nga rrëmbyesit.

Olympus Has Fallen (2013)
Disgraced former Presidential guard Mike Banning finds himself trapped inside the White House in the wake of a terrorist attack; using his inside knowledge, Banning works with national security to rescue the President from his kidnappers.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDBULL
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
MOVREEL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply