Filma me titra shqip

Only God Forgives (2013)

Year : 2013 Director : Nicolas Winding Refn Running Time : 90 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Xhuliani është një trafikant droge në botën kriminale të Bangkokut. Jeta e tij bëhet akoma edhe më e komplikuar kur nëna e tij e detyron atë të gjejë dhe të vrasë atë i cili është përgjegjës për vdekjen e vëllait të tij.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
CELULAR
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO
VIDTO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
MOVREEL
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply