Filma me titra shqip

Orphan (2009)

Year : 2009 Director : Jaume Collet-Serra Running Time : 123 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Nje burre dhe nje grua pasi kane humbur femijen e tyre vendosin te adobtojne nje vajze 9 vjecare e cila nuk eshte aq e urte sa duket.

Shiko: Putlocker

Shkarko: Shkarko Direkt

Leave a Reply