Filma me titra shqip

Oz the Great and Powerful (2013)

Year : 2013 Director : Sam Raimi Running Time : 130 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një magjistar i quajtur Oz tenton të arratiset me një balonë por gjatë arratisjes një rrymë e madhe ere e tërheq atë dhe e dërgon në një vend të magjepsur. Atje ai përballet me disa shtriga…

Oz the Great and Powerful (2013)
A small-time magician is swept away to an enchanted land and is forced into a power struggle between three witches.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
VIDBULL
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
UPLOADIC
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply