Filma me titra shqip

Painless (2012)

Year : 2012 Director : Juan Carlos Medina Running Time : 100 Genre : , ,
Movie review score
5/5

I vendosur në Katalonia, ‘Të pandjeshmit’ tregon dy histori: në njërën, duke filluar nga Lufta Civile Spanjolle dhe duke vazhduar në vitet ’60, një azil mundohet të rehabilitojë fëmijë që nuk ndjejnë dhimbje, duke u mësuar atyre vuajtjen fizike. Në tjetrën, në kohët e sotme, një neurokirurg brilant, i cili ka nevojë për një transplant të palcës kurrizore, zbulon këtë të kaluar të errët kur vihet në kërkim të prindërve të tij biologjikë.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

Leave a Reply