Filma me titra shqip

Pandorum (2009)

Year : 2009 Director : Christian Alvart Running Time : 108 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Dy anetare te ekuipazhit, ndodhen ne mes te hapesires, dhe shpejt zbulojne se nuk jane te vetem ne anije. Dy astronaute pas disa vitesh, zgjohen perseri ne anijen e tyre te braktisur. Atyre s’u kujtohet asgje: Kush jane? Cili eshte misioni i tyre? Me ndihmen e togerit Peiton, Bower shkon thelle ne anije dhe zbulon nje realitet te tmerrshem. Dalengadale, zbulohen sekretetet shokuese te anijes kozmike… dhe astronautet zbulojne se mbijetesa e tyre eshte me e rendesishme nga ç’mund ta mendojne.

Pandorum (2009)
A pair of crew members aboard a spaceship wake up with no knowledge of their mission or their identities.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN

NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply