Filma me titra shqip

ParaNorman (2012)

Year : 2012 Director : Chris Butler, Sam Fell Running Time : 92 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje djale i keqkuptuar, merr fantazmat dhe zombit per te shpetuar qytetin e tij nga nje mallkim shekullor.

ParaNorman (2012)
A misunderstood boy takes on ghosts, zombies and grown-ups to save his town from a centuries-old curse.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
MOVREEL

SHKARKO FILMIN
RAPIDGATOR

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply