Filma me titra shqip

Parker (2013)

Year : 2013 Director : Taylor Hackford Running Time : 118 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Historia e Parkerit, një hajduti të famshëm me kode nderi. Këtij kodi i përket që edhe të mos vjedhë nga ata që kanë nevojë për paratë. Kur kolegët e tij vendosin që ta heqin qafe pas një grabitje në një bankë, betohet se do të hakmerret dhe i ndjek ata në grabitjen e rradhës që kanë ndërmend të bëjnë, një vjedhje bizhuterish shumë të shtrenjta në Palm Biçin lluksoz….

Parker (2013)
A thief with a unique code of professional ethics is double-crossed by his crew and left for dead. Assuming a new disguise and forming an unlikely alliance with a woman on the inside, he looks to hijack the score of the crew’s latest heist.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
NOWVIDEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE
MOVREEL
STREAMTHIS

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply