Filma me titra shqip

Pawn Shop Chronicles (2013)

Year : 2013 Director : Wayne Kramer Running Time : 112 Genre : ,
Movie review score
5/5

Kjo është kronika e një unaze martese e gjetur në një dyqan pengjesh, që ndërthur histori të çuditshme të një qyteti të vogël duke përfshirë maniak, drogaxhinj dhe vet imituesin e Elvis Presley.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO


SHKARKO FILMIN

NOSUPLOAD
MOVREEL
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply