Filma me titra shqip

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)

Year : 2010 Director : Chris Columbus Running Time : 118 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Jemi ne shekullin e 21 por Zotat e Olimp ekzistojne akoma dhe nuk jane aspak te kenaqur. Vetetimat e Zeusit jane vjedhur dhe Percy eshte i dyshuari kryesor. Edhe me shume shqetesuese eshte zhdukja e nenes se Percy. Nderkohe qe Percy e gjen veten mes zemerimit te Zotave ai dhe shoket e tij perpiqen te gjejne hajdutin e vertete, te shpetojne mamane e tij dhe te zbulojne sekretin…

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)
A teenager discovers he’s the descendant of a Greek god and sets out on an adventure to settle an on-going battle between the gods.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSIPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply