Filma me titra shqip

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

Year : 2011 Director : Rob Marshall Running Time : 136 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme.Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij(ish e dashura Jack)gjithashtu po kerkojne “Fontanen e Rinise

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)
Jack Sparrow and Barbossa embark on a quest to find the elusive fountain of youth, only to discover that Blackbeard and his daughter are after it too.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
FILECLOUD
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply