Filma me titra shqip

Pitch Perfect (2012)

Year : 2012 Director : Jason Moore Running Time : 112 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Beka, nje vajze me nje shpirt rebel, sapo ka mberritur ne nje kolegj te ri. Ketu Beka s’arrin te fitoje simpatine e askujt. Derisa vjen momenti kur nje grup e kerkon ne radhet e tij. Edhe pse me medyshje Beka pranon t’i bashkohet grupit te vajzave te embla dhe te cuditshme qe kendojne.


Pitch Perfect (2012)
Beca, a freshman at Barden University, is cajoled into joining The Bellas, her school’s all-girls singing group. Injecting some much needed energy into their repertoire, The Bellas take on their male rivals in a campus competition.

SHIKO FILMIN
NOWVIDEO
PUTLOCKER
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply