Filma me titra shqip

Players (2012)

Year : 2012 Director : Abbas Alibhai Burmawalla, Mastan Alibhai Burmawalla Running Time : 2 ore 43 min Genre : , ,
Movie review score
4/5

Dy Hajduta,nje magjistar,nje hacker ,nje aktor dhe nje ekspert ekspolozivesh planifikojne nje grabitje per te permbushur endrren e Victor Braganza!Do jene ata te sukseshem apo fati do kete rezervuar dicka tjeter per to ?

Shiko : PutLocker | SockShare | NosVideo | NowVideo | NovaMov

Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Leave a Reply