Filma me titra shqip

Polisse (2011)

Year : 2011 Director : Maïwenn Running Time : 127 Genre : ,
Movie review score
5/5

Nje gazetare e cila po fotografon gjithe pasqyren dhe levizjet e nje dege te policise e cila merret me abuzimet seksuale te femijeve te mitur, por me vone ajo fillon nje marrdhenie me nje nga anetaret e subjektit.

Polisse (2011)
A journalist covering police assigned to a juvenile division enters an affair with one of her subjects.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
VKONTAKT
NOWVIDEO
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply