Filma me titra shqip

Pound of Flesh (2015)

Year : 2015 Director : Ernie Barbarash Running Time : 104 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Diken bën një gjest heroik duke ndihmuar një femër në rrezik, përfundon me të në shtrat dhe zgjohet pa një veshkë. Ai këmbëngul për ta marrë sërish sepse kishte premtuar për t’ia dhuruar vogëlushes të cilën…

Vlerësimi sipas IMDb 5.5/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

West Slow’ (Perëndimi i Ngadaltë) ndjek një djalë 16-vjeçar në një udhëtim, në Amerikën e shekullit të 19, në kërkim të gruas që do, i shoqëruar nga një udhëtar misterioz.

Vlerësimi sipas IMDb 7.4/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Megadrive
Netu
Userfiles

Shkarko Filmin:

Uptobox
HugeFiles

Leave a Reply