Filma me titra shqip

Prisoners (2013)

Year : 2013 Director : Denis Villeneuve Running Time : 153 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur vajza e Keller Dover dhe shoqja e saj zhduken, ai e merr çështjen në duart e tij ndërkohë që policia ndjek pista të ndryshme. Por sa larg do të shkojë një baba i dëshpëruar për të mbrojtur familjen e tij.

Vlerësimi sipas IMDb 8.1/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
UserFiles
VideoMega
Megadrive

Shkarko Filmin:

UserFiles
Megadrive

Leave a Reply