Filma me titra shqip

Prisoners (2013)

Year : 2013 Director : Denis Villeneuve Running Time : 153 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur vajza e Keller Dover dhe shoqja e saj zhduken, ai e merr çështjen në duart e tij ndërkohë që policia ndjek pista të ndryshme. Por sa larg do të shkojë një baba i dëshpëruar për të mbrojtur familjen e tij.

SHIKO FILMIN
SOCKASHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
VIDEOVEED
NOWVIDEO

Leave a Reply