Filma me titra shqip

Provoked A True Story (2006)

Year : 2006 Director : Jag Mundhra Running Time : 113 min Genre :
Movie review score
3/5

Historia e vërtetë e një gruaje me emrin Kiranjit Ahluwalia që largohet nga India për tu martuar me një djalë në Londër i cili më pas abuzon keq me të. Akuzohet dhe  përfundon në burg për vrasjen e burrit të saj…

Shiko: Putlocker

Shkarko: TurboBit | DepositFiles

 

Leave a Reply