Filma me titra shqip

Puss in Boots (2011)

Year : 2011 Director : Chris Miller Running Time : 90 Min Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Nje histori e disa ngjarjeve te drejton tek nje beteje macesh duke u takuar me shkrekun dhe miqte e tij.

Shiko: Putlocker  | SockShare |

Shkarko: RapidShare | DepoSiteFiles

2 Responses so far.

  1. albion says:

    Films vizatimor

  2. Faleminderit Per KEte Film

Leave a Reply to Visar Osma ni