Filma me titra shqip

Q (2011) +18

Year : 2011 Director : Laurent Bouhnik Running Time : 103 Genre : ,
Movie review score
5/5

Në një kontekst shoqëror të prekur nga kriza ekonomike në mbarë vendin, jeta e disa njerëzve do të kthehet përmbys, pasi ata të takohen Cecilen, një femër pasionante dhe aventuriere…

KUJDES!!

Filmi eshte i keshillueshem per moshen mbi 18 vjec. Permban skena erotike te forta.

Q (2011)
In a social context deteriorated by a countrywide economic crisis, the life of several people will be turned upside down after they meet Cecile, a character who symbolizes desire.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
RAPIDSHARE

TRAILER
YOUTUBE

One Response so far.

  1. Anonymous says:

    nuk po muj me kqyr

Leave a Reply