Filma me titra shqip

Ra.One (2011) – Hindi

Year : 2011 Director : Anubhav Sinha Running Time : 156 Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Nje krijues i botes se video-lojrave, i del nga kontrolli formen mutante qe vet krijoi virtaulisht te pashkaterueshem dhe deri sa u be shume i vertet.


Ra.One (2011) – Hindi
A video game developer’s world spirals out of control when his shape-shifting indestructible virtual creation becomes all too real.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply