Filma me titra shqip

Redemption (2013)

Year : 2013 Director : Steven Knight Running Time : 100 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri tjetër, transformimin në një engjëll hakmarrës në proces.

Vlerësimi sipas IDMb 6.2/10
Shiko Trailer duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Netu
Userfiles

Shkarko Filmin:

Uptobox
1Fischer

Leave a Reply