Filma me titra shqip

Riddle (2013)

Year : 2013 Director : John O. Hartman, Nicholas Mross Running Time : Genre :
Movie review score
5/5

Nje studente kolegji Holly Teller (Elisabeth Harnois) eshte terhequr ne qytetin e vogel misterioz te Riddle,ne Pennsylvania ne kerkim te vellait te saj te humbur. Kundra deshires se sherifit vendas (Val Kilmer) dhe me te vjetrit te qytetit (William Sadler), ajo fillon te zbuloje nje sekret te tmerrshem ne lidhje me nje spital psikiatrik te braktisur ne rrethinat e qytetit, duke zbuluar nje te shkuar te tmerrshme te cilin vendasit nuk duan qe te zbulohet …

Riddle (2013)
College student Holly Teller (Elisabeth Harnois) is drawn to the mysterious small town of Riddle, Pennsylvania in search of her missing brother. Against the will of the local Sheriff


SHIKO FILMIN

NOSVIDEO
DONEVIDEO
FILEBOX
STREAMTHIS
GINBIG
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply