Filma me titra shqip

Rio 2 (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Carlos Saldanha Running Time : 101 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Ekziston një xhungël për Blu,Xhoel dhe tre fëmijët e tyre pasi ata ikin nga Rio de Zhaneiro për në pyjet e egra të Amazonës. Ndërkohë që Blu përpiqet të përshtatet me vendin ai përplaset me hakmarrësin Nigel dhe takon vjehrrin e tij.

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
Vidto
Novamov

Shkarko Filmin:

Rapidgator
Uploaded

One Response so far.

  1. Daniel says:

    Ku mund t’i shkarkoj filmat 😛 ????

Leave a Reply