Filma me titra shqip

Rob the Mob (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Raymond De Felitta Running Time : 104 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Nje Grup nga Queens i specialiuar ne grabitjet e lokaleve te Mafiozeve bejne nje goditije qe kalon pritshmerit e tyre duke u bere shenjester e Mafias po ashtu dhe FBI-se.

Klikoni mbi foto per te pare trailerin.

Shiko Filmin:

FileDrive
SockShare
VidTo
Novamov

Shkarko Filmin:
Uploaded
Rapidgator

Leave a Reply