Filma me titra shqip

RoboCop (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : José Padilha Running Time : 117 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Jemi në vitin 2028. Teknologjinë e robotëve e kontrollon kompania OMNIKORP. Produket e tyre fitojnë luftëra në gjithë planetin, dhe tani duan ti sjellin ato nëpër qytete. Në një prej tyre, në Detroit, jeton Aleks Merfi, një bashkëshort i mirë, baba i dashur dhe polic i ndershëm. Kur ai plagoset dhe quhet klinikisht i vdekur, Omnikorp merr përsipër që ta shpëtojë. Si rezultat del që të krijohet baza e një polici-robot me fuqi të mbinatyrshme që do të luftojë krimin. Por njeriu “Merfi” nuk ka humbur i gjithi poshtë kostumit të hekurt…

Vlersimi sipas IDMb 6.7/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

Youtube
FileDrive

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Uptobox

Leave a Reply