Filma me titra shqip

Running Man (2013)

Year : 2013 Director : Dong-oh Jo Running Time : 127 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Jong Vu, nje ish i burgosur per vjedhje te ndryshme, punon si mekanik dhe taksist. Ai fajesohet per vrasjen e nje klienti, i cili mbante nje infrormacion sekret. Ky informacion kerkohet nga Sherbimi Sekret Kombetar Korean. Jang Vu detyrohet te arratiset…

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
YOUWATCH
PUTLOCKER
SOCKSHARE
ALLMYVIDEOS

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

Leave a Reply