Filma me titra shqip

Rust and Bone (2012)

Year : 2012 Director : Jacques Audiard Running Time : 120 Genre : ,
Movie review score
5/5

Ali largohet nga Belgjika me djalin e tij pesë-vjeçar dhe shkon tek motra e tij në Amtibes (Francë). Atje punësohet si roje në një klub nate, ku takohet me Stefanin, e cila më von pëson një aksident të tmerrshëm nga një balenë vrasëse. Ali fillon ta ndihmoj Stefanin e cila mbetet e paaftë dhe miqësia e tyre kalon në lidhje dashurie.

SHIKO FILMIN

FILEBOX
VIDBULL

SHKARKO FILMIN

RAPIDSHARE

Leave a Reply