Filma me titra shqip

Sanctum (2011)

Year : 2011 Director : Alister Grierson Running Time : 108 min Genre : , ,
Movie review score
3/5

Një ekip zhytesish nënujore neper shpella provojne një krize të rrezikshme për jetën gjatë një ekspedite në sistemin e pashkelur te shpelles dhe më pak të arritshme në botë

Shiko filmin :  Putlocker Nosvideo | Vidxden | Movreel | Uploadc | Nowvideo

Shkarko Filmin: MegaUpload Fileserve

Leave a Reply