Filma me titra shqip

SAVAGES (2012)

Year : 2012 Director : Oliver Stone Running Time : 131 Genre : ,
Movie review score
5/5

Rritësit e Hashashit Ben dhe Chon përballen me kartelin Meksikan të drogës pasi këta të fundit u rrëmbejnë të dashurën që ata ndajnë bashkë.

ME AKTORET: Aaron Taylor-Johnson, Taylor Kitsch

SHIKO FILMIN

PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN


UPLOADIC

DEPOSITFILES
TURBOBIT

Leave a Reply