Filma me titra shqip

Scusa ma ti voglio sposare (2010)

Year : 2010 Director : Federico Moccia Running Time : 106 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pasi jetoi për 8 muaj bashkë me Nikin në Far, Aleksi blen për të dy një shtëpi të re në Romë, në të cilën u transferuan direkt sapo mbaruan së mobiluari.
Gjatë kësaj periudhe, shumë gjëra ndryshuan në jetën e miqve të Aleks. Susana e kap mat Pietron me doktoreshën, duke zbuluar kështu tradhetinë ata ndahen. Edhe Enriko ndahet nga gruaja dhe ngelet vetëm me vajzën Ingrid, të cilës i dedikon pothuajse të gjithë kohën e tij. Në fund fillon të bëhet e dukshme kriza e mungesës së komunikimit mes çiftit.

Scusa ma ti voglio sposare (2010)

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
GINBIG
FILEBOX
MOVREEL
NOWVIDEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
FILECLOUD
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply