Filma me titra shqip

Seal Team Eight Behind Enemy Lines (2014)

Year : 2014 Director : Roel Reiné Running Time : 98 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Një ekip me tetë ushtarë, duhet të luftoi në rrugen e fsheht të armikut , në Kongo të Afrikes të parandaloi vjedhjen dhe kontrabanden e cila po ndodhë.

Shiko filmin:
FireDrive
VidTo

Shkarko filmin:
Uptobox
Sharefile

One Response so far.

  1. fatoni says:

    tung faqe e mir po nuk o muj mi kqyr filmat nuk e di qa po bahet

Leave a Reply