Filma me titra shqip

Selma (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Ava DuVernay Running Time : 128 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

“Selma: Rruga Për Lirinë”, një film që tregon për marshimin e dr. Martin Luther King dhe betejën e tij për të fituar të drejta të barabarta për të gjithë qytetarët në vitin 1965.

Vlerësimi sipas IMDb 7.7/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Netu
Filehoot

Shkarko Filmin:

Uptobox
180Upload

 

Leave a Reply