Filma me titra shqip

Shagird (2011) – Hindi

Year : 2011 Director : Tigmanshu Dhulia Running Time : Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje polic i ri veren taktikat e eprorit te tij dhe perpiqet te ndjeke rrembyesit e te dashures se tij.

Nje film shume i bukur Indian

Shagird (2011) – Hindi
A rookie cop questions the tactics of his superior, and attempts to track the abductors of his girlfriend.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply