Filma me titra shqip

Shanghai Knights (2003)

Year : 2003 Director : David Dobkin Running Time : 114 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Londër 1880. Një rebel kinez vret babanë e Çon Ueing, funksionarin e lartë të oborrit perandorak. Më pa vrasësi ia mbath në Angli, por Çon Ueing dhe shoku i tij Roi O’Bënon e ndjekin për t’u hakmarrë. Pasi mbërrijnë në Londër, ata zbulojnë se ekziston një komplot për të shfarosur anëtarët e familjes mbretërore… 

Vlersimi sipas IMDb 6.2/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

Youtube
VidTo
Sockshare
Youwatch

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Uptobox

Leave a Reply