Filma me titra shqip

Show Me Love (1998)

Year : 1998 Director : Lukas Moodysson Running Time : 89 Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Dy vajza adoleshente në një qytet të vogël të Suedisë . Elin është vajzë e thjeshtë, e bukur, dhe shumë e mërzitur me jetën e saj. Agnes është pa miq, e trishtuar dhe në dashuri sekrete me Elin.

Show Me Love (1998)
Two teenage girls in small-town Sweden. Elin is beautiful, popular, and bored with life. Agnes is friendless, sad, and secretly in love with Elin.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
NOWVIDEO
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

KERKIME
Film me titra shqip
Film Erotik me titra
Film erotik
filma erotik
Titra shqip
Filma online

Leave a Reply